Krimuldas vidusskolas Vides pulciņš piedalījās Latvijas vides aizsardzības fonda projektā “Ceļā uz atbildīgu vides rīcību, padziļinot izpratni par mūsu ezeriem”. Projektu īsteno Baltijas Vides Forums sadarbībā ar Latvijas Hidroekoloģijas institūtu un rakstnieci Agnesi Vanagu. 22.maijā Krimuldas vidusskolā viesojās zinātnieces un rakstniece, lai pastāstītu par sīkajiem ezera iemītniekiem- fitoplanktonu, zooplanktonu un ūdensblusām. Bērni varēja izpētīt un ieraudzīt, kā mikroskopā izskatās īsts ūdens paraugs no mūsu pētītā dīķa pie PII Krimulda. Rakstniece pastāstīja par jauno grāmatu “Plastmasas huligāni. TAS IR MURGS”, kas aktualizē ūdens piesārņojuma sekas. Bērni ar aizrautību klausījās un pētīja ūdens iemītniekus.

Skolotāja E.Treija