Direktores padome

  • Direktore – Rita Erdmane
  • Direktores vietniece mācību jomā 1.-12.kl. – Inese Rupeika
  • Direktores vietniece audzināšanas jomā – Dzidra Grinberga
  • Direktores vietniece informātikas jomā – Jana Rozenberga
  • Direktores vietnieks saimniecības jomā – Aivars Auznieks

 

Skolas padome 2021./2022. mācību gads

  • Ilona Liepiņa
  • Normunds Brants
  • Lita Lutkevica
  • Evita Eisaka
  • Gunita Saulīte Vanaga
  • Zita Erdmane
  • Vineta Kalniņa
  • Dace Jansone Vēvere
  • Evita Karlsone
  • Ilze Bokša
  • Diāna Rapiņa
  • Zanda Garnizone
  • Agnese Kublicka
  • Egita Skrūzkalne
  • Līga Upīte
  • Artūrs Vēveris
  • Inga Liepiņa
  • Ilze Zloja
  • Diāna Kauliņa
  • Reniņa Liene
  • Baiba Vimba

Izglītojamie: Karīna Žeglova, Tomas Ronis

Pedagogi: Rita Erdmane, Evija Treija, Astrīda Podziņa

Pašvaldība: Linards Kumskis

 

Skolēnu pašpārvalde 2022./2023.m.g.

  • Aivija Vilka 8.a kl.
  • Paula Buša 8.a kl.
  • Renārs Vēveris 9.b kl.
  • Emīls Ābelītis 9.b kl.
  • Sandija Tīna Liepiņa 9.b kl.
  • Sofija Rasimenoka 9.b kl.
  • Emīlija Vanaga 11.kl.
  • Beatrise Lazdiņa 11.kl.
  • Samanta Cabule 11.kl.
  • Patrīcija Anna Rasimenoka 12.kl.

Skolēnu pašpārvaldes sanāksmes notiek katru trešdienu 7. – 8. stunda

 

 Skolēnu pašpārvalde 2021./2022.m.g.

  • Karīna Žeglova
  • Luīze Anna Vimba
  • Tomass Ronis
  • Patrīcija Anna Rasimenoka
  • Elīza Podziņa
  • Renāte Kačerovska

Skolēnu pašpārvalde 2020./2021.m.g.

  • Toms Reinis Liepiņš
  • Laura Krista Jelniece
  • Karīna Žeglova
  • Luīze Anna Vimba
  • Tomass Ronis
  • Patrīcija Anna Rasimenoka
  • Elīza Podziņa
  • Renāte Kačerovska

 Skolēnu pašpārvalde 2019./2020.m.g.

  • Toms Liepiņš
  • Elīna Rupeika
  • Viktorija Vēvere
  • Māris Kalniņš
  • Ilze Kandavniece
  • Ineta Būmane
  • Kristija Ločmele
  • Laura Krista Jelniece

Skolēnu pašpārvalde 2018./2019.m.g.

  • Alise Eiduka
  • Elīna Rupeika
  • Kristija Ločmele
  • Reinis Andrievs Rozentāls
  • Mārtiņš Jēkabs Ronis
  • Toms Liepiņš
  • Laura Krista Jelniece