13.11.2023 Krimuldas vidusskolā notika Rītausmas lasījumi. Vairāk ŠEIT!

28.09.2023 Krimuldas vidusskola jau 7 gadus piedalās projektā BALTU LITERATŪRAS NEDĒĻA.
Šogad 9.b klausījās sarunu ar lietuviešu rakstnieci R. Šepetis un iepazinās ar viņas grāmatu Starp pelēkiem toņiem.
Tā bija iespēja pārrunāt kopīgo Latvijas un Lietuvas vēsturē.

Skolotāja stāsta par grāmatu

1.b klase Baltu literatūras nedēļas laikā iepazinās ar grāmatiņu Zirga Dominika mīlestība:)Skolēni zīmē

4.c klase BALTU NEDĒĻAS IETVAROS lasīja un ilustrēja LIETUVIEŠU TAUTAS PASAKAS ,,Zelta ābele “, ,,Pieci aitu gani”, ,,Trīs brāļi “.

Nedēļā paskrēja vēja spārniem, jo darbs tika integrēts literatūras, klases stundā, latviešu valodas stundās.

Cik jauka iespēja izzināt citu tautu darbus!

Skolēni rāda savus darbus

20.12.2022 Krimuldas vidusskola ir saņēmusi pateicības un dāvanas par piedalīšanos starptautiskajā projektā “Baltu literatūras nedēļa”.

Pateicība

14.11.2022 Rītausmas lasījumi 1.klašu skolēniem
Grāmata mežā
23.09.2022 Krimuldas vidusskola no 19. – 23. septembrim darbojās starptautiskajā projektā “BALTU LITERATŪRAS NEDĒĻA”.
28.12.2021 Pateicība par dalību starptautiskā projektā “Baltu literatūras nedēļa”.

Pateicība no starptautiskā projekta “Baltu literatūras nedēļa” organizatoriem, Lietuvas Republikas vēstniecībai Latvijā, sadarbības partneriem Lietuvā un Latvijā.

Piedaloties šajā projektā, kļūstam zinošāki, gūstam jaunas idejas, dalāmies savā pieredzē.

21.09.2021

Š. g. 21.–25. septembrī mūsu skola piedalīsies starptautiskā Lietuvas un Latvijas skolu bibliotēku projektā „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa”, kurā kopā ar saviem vienaudžiem no desmitiem Lietuvas un Latvijas skolām interesēsimies par kaimiņvalsts vēsturi, valodu, kultūru, ģeogrāfiju, iepazīsimies ar kaimiņvalsts rakstniekiem, lasīsim un interpretēsim viņu daiļdarbus, skatīsimies Lietuvas režisoru veidotās filmas un dalīsimies saviem iespaidiem ar citiem sabiedrības locekļiem. Projekts „Baltu literatūras nedēļa” Lietuvas un Latvijas skolās tiek organizēts kopš 2017. gadam. Mūsu skola tajā piedalīsies  4. reizi.

Krimuldas vidusskola atbalsta Lietuvas skolu bibliotekāru ideju un iesaistāmies projektā Baltu valstu literatūra. Projekta mērķis ir popularizēt lasīšanu, radniecīgu tautu – Lietuvas un Latvijas – literatūru, kultūru, starpkultūru sakarus, sadarbību, uzlabot skolēnu lasītprasmi.balti