Dalībnieku fotoAizvien labāk -“Top! kauss” finālsacensībās volejbolā.

Kausa izcīņā šogad kopā piedalījās ap 600 komandām, kas ir ap 5000 dalībnieku, finālsacensībās 128 komandas uz 16 laukumiem vienlaicīgi.

Šogad mūsu skola, lielākajās skolēnu volejbola sacensībās Latvijā, tika pārstāvēta ar veselām 3 komandām, tiekot izvirzīti arī par pretendentiem 2 balvām:

“Skola, kas piedalās ar lielāko komandu skaitu sacensībās”

un

“Skola, kas pārstāvēta ar lielāko komandu skaitu finālsacensībās”.

Atšķirībā no sporta skolu sacensībām, vienā komandā spēlē profesionāli sportisti un jaunieši, kuriem volejbols vienkārši patīk, kas padara neprognozējamus spēļu iznākumus.

Katrā vecuma grupā finālsacensībās piedalījās 32 komandas, kur Krimuldas vidusskolas komandām izdevās nospēlēt ļoti atbilstoši savam pieredzes un profesionālās sagatavotības līmenim.

Vidusskolas jauniešiem 28. vieta.

Pamatskolas zēniem 25. vieta.

Pamatskolas meitenēm meistarīgi izcīnīta 12. vieta, kas ir par 12 vietām augstāk kā pagājušajā gadā!

Ārti, intensīvi, emocionāli, jautri un draudzīgi tika aizvadīta šī diena.

Kopā mūsu skola šajā dienā aizvadīja 30 spēles, kas prasīja nemitīgi augstu fokusu  un disciplinētību visas dienas garumā gan no skolēniem, kas viens otru atbalstīja pie katras iespējas, gan no sporta skolotājas, kas ļāva zobratiņiem neapstāties un ritēt savu gaitu.

Ar prieku par lieliskiem volejbola svētkiem un izaugsmi,

Skolotāja Antra Šverna.