Skolēnu sveikšana15.februārī Krimuldas vidusskolā norisinājās Skolas kombinētā olimpiāde 1. un 2.klasei.  Skolēni parādīja savas zināšanas matemātikas, latviešu valodas, sociālo zinību un dabaszinību jomās, veicot uzdevumus individuāli.

Apsveicam 1.klašu skolēnus:

1.vieta– Elza Pētersone

2.vieta– Patriks Lipiņš

3.vieta– Rūta Lāče un Alise Pavāre.

Apsveicam 2.klašu skolēnus:

1.vieta– Olivers Lūsars

2.vieta– Klāvs Ķiģelis

3.vieta– Ralfs Ivulāns.

Apsveicam ar atzinību 1.klašu skolēnus:

Samanta Briede, Jurģis Ozoliņš, Ričards Maslovs, Jēkabs Gailītis, Markuss Lūkins, Paula Hmeļņicka, Marsels Kuģis, Enija Sila, Imants Čanders, Undīne Lūse, Lote Maļinovska.

Apsveicam ar atzinību 2.klašu skolēnus:

Paula Lapsiņa, Tomass Salmiņš, Kristens Umbraško, Artis Ūdris, Emīlija Zloja, Reinis Šverns

Paldies skolotājām par skolēnu sagatavošanu olimpiādei: Litai Lutkevicai, Evijai Treijai, Vitai Dankaničai un Edītei Kanbergai.

Kopā ar olimpiādes dalībniekiem tika sveikti 4.klases skolēni, kas trīs kārtās risināja nestandarta uzdevumus

matemātikā konkursā “Tik vai … Cik”.

50 skolēnu konkurencē:

1.vieta Gustavam Kalniņam,