2017.gada 8.septembrī Krimuldas vidusskolas 11. un 12. klases skolēni piedalījās “Meža dienās” Lēdurgas dendroloģiskajā parkā, iesaistoties Latvijas Pašvaldību savienības projektā “Pašvaldību labie darbi parkos Latvijas simtgadei”.

“Meža dienas” ir jauna tradīcija – trīs gadu garumā padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem, gatavojoties Latvijas simtgadei. No Krimuldas novada projektā piedalās Lēdurgas dendroparks. Krimuldas vidusskola “Meža dienās” piedalās jau otro gadu. Dendroparka vadītāja Ilze Rubīna stāstīja pasākuma dalībniekiem par rododendriem, to stādīšanu un augšanas īpatnībām. Kopā šajā dienā tika iestādīti 29 rododendri, 10 hortenzijas un 14 priedītes. Tika veidoti arī akmens krāvumi, lai papildinātu stādījumu ainavisko vidi pie rododendriem.

Pasākuma organizatori bija parūpējušies par talciniekiem, pēc darba visi tika cienāti ar gardu, karstu un sātīgu pusdienu zupu.