Līdz ar mācību gada beigām noslēdzies arī grāmatu lasīšanas konkurss “LIELAIS LASĪTĀJS”, kurš sākās novembra vidū un aicināja 4.-6. klašu, 7.-9. klašu un 10.-12.klašu skolēnus iesaistīties grāmatu lasīšanas konkursā.

Jau konkursa sākumā izvirzījās 2 līderi, kuri tā arī palika nepārspēti. 1.vietas ieguvējs ir 4.a klases skolnieks Raivis Treijs, kurš konkursa norises laikā izlasīja 77 grāmatas, 2.vietu ieguva 6.b klases skolniece Anabella Treija, kura skolas bibliotēkā bija izlasījusi 40 grāmatas. Uzvarētāji balvā saņēma diplomu un vērtīgu dāvanu – grāmatu. V.Disnejs teicis:”Grāmatās ir vairāk dārgumu nekā visā pirātu laupījumā dārgumu salā”.

Paldies par finansiālu atbalstu balvu iegādei veikalam “Sparīte ” un Agnesei un Andim Antonoviem personīgi.

Mācību jomas vadītāja Danute Staka