Krimuldas vidusskolas skolēnu autobusa maršruti

2021./2022. mācību gadā no 13.09.2021.

  1. maršruts Pabaži – Bīriņi – Ragana
7.15 – Ragana
7.35 – Pabaži
7.40 – Bīriņi
7.50 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Lēdurga – Krimuldas vidusskola
7.00 – Lēdurga
7.25 – Skultes
7.30 – Vidriži
7.35 – Rentes
7.40 – Laukums pie Lēdurgas Aģes veikala
7.45 – Lēdurgas bērnudārzs
7.53 – Vanagi
8.00 – Lode
8.10 – Bīriņu krustojums
8.15 – Čārpas
8.20 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Sējas veikals – Krimuldas vidusskola (mikroautobuss)
8.05 – Tautas nams
8.10 – Dūmlogi
8.15 – Sēja
8.23 – Brieždzirnavas
8.25 – Zemitāni
8.30 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Inciems – Turaida – Krimuldas vidusskola
7.10 – Ragana
7.17 – Zutiņi
7.20 – Eikaži
7.30 – Inciems
7.32 – Turaidas skola
7.35 – Igauņi
7.40 – Turaida
7.45 – Putniņi
7.50 – Krimuldas vidusskola
8.10 – Sūbri
8.15 – Eikažu veikals
8.18 – Zutiņi
8.23 – Grasis
8.25 – Līves
8.27 – Mangaļi
8.30 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Loja – Sēnīte – Krimuldas vidusskola
7.50 – Krimuldas vidusskola
8.00 – Loja
8.10 – Sēnīte
8.17 – Sunīši
8.30 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Inciems – Turaida
15.10 – Krimuldas vidusskola
15.20 – Eikaži
15.30 – Inciems
15.45 – Turaida
16.00 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Sunīši – Grasis
15.10 – Krimuldas vidusskola
15.20 – Sunīši
15.30 – Sanatorijas ceļa gals
15.35 – Bušelis
15.40 – Grasis
15.50 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Bīriņi – Pabaži
16.00 – Krimuldas vidusskola
16.10 – Bīriņi
16.20 – Pabaži
16.40 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Lēdurga
16.40 – Krimuldas vidusskola
16.50 – Bīriņi
17.00 – Bīriņu – Eikažu krustojums
17.10 – Sēļi
17.20 – Lode
17.25 – Vanagi
17.30 – Lēdurgas bērnudārzs
17.40 – Aijaži
17.50 – Rentes
17.55 – Vidriži
18.05 – Skultes
18.10 – Bīriņi

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Sēnīte 
16.40 – Krimuldas vidusskola
16.45 – Sunīši
16.50 – Murjāņu SĢ
16.55 – Loja
17.05 – Sēnīte

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Inciems – Turaida
16.40 – Krimuldas vidusskola
16.50 – Sanatorijas ceļa gals
16.57 – Stenderes
17.00 – Grasis
17.05 – Eikaži
17.10 – Sūbri
17.20 – Inciems
17.40 – Turaida
17.50 – Ragana
17.55 – Sunīši

Ja uz vietas būs tikai viens skolēnu autobuss, 10. maršruts sāksies plkst. 16.00

 

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Sējas veikals (mikroautobuss)
16.15 – Krimuldas vidusskola
16.20 – Ziemeļu kapi
16.23 – Dūmlogi
16.30 – Sēja
16.35 – Brieždzirnavas
16.40 – Krimuldas tautas nams