Skolēni Ziemassvētku aktivitātēs

Atskatoties uz pagājušā gada izskaņu

Skolēnu pašpārvalde mācību pusgada noslēgumā aicināja sākumskolas klašu skolēnus uz jautrām Ziemassvētku aktivitātēm. Bērni devās nelielā ceļojumā pa rūķu ciemu, kur pildīja dažādas aktivitātes, spēlēja spēles un noslēgumā arī uzdejoja.

Savukārt 5. un 6. klasēm notika Ziemassvētku viktorīna.  Klases demonstrēja savas zināšanas, minot mīklas, dziesmu nosaukumus un atbildot uz atjautīgiem jautājumiem, bet veiklību pierādīja jautros izaicinājumos. Ar uzvaru sīvā cīņā sveicām 5.c un 6.b klasi.

7.-12. klašu skolēni tika aicinātu uz Ziemassvētku balli “Sarkanā paklāja” tematikā. Šī gada balle bija īpaša, jo par muzikālo pavadījumu visas balles laikā rūpējās mūsu pašu skolnieks Ernests no 10.klases. Kā ar tika noskaidrots balles karalis Rauls Joksts un karaliene Jasmīna Sināte.

Skolēnu pašpārvalde visiem Krimuldas vidusskolas skolēniem, skolotājiem un darbiniekiem  Jaunajā gadā vēl neizsīkstošu enerģiju, veselību un saticību!