Skolnieku kopbildeBuri, buri – burtiņi.

Jā, Jā, Jā!

Tās ir burvju durtiņas,

Pa kurām var ieiet grāmatā!

/J. Baltvilks/

 

15.februārī 1.a un 1.b klases 45 skolēni svinēja “Ābeces svētkus”. Skolēni ir atkārtojuši visus burtus un nostiprinājuši lasītprasmi. Visi ir iejutušies skolā un gatavi jauniem mācību izaicinājumiem. Lai saņemtu apliecinājumu, direktore pārliecinājās, ka bērni pazīst burtus un prot nosaukt vārdus ar dažādiem burtiem. Visinteresantāk izvērtās burta O spēle, kas sevī ietver trīs skaņas, kas bija izaicinājums arī lielajām klasēm!

2., 3. un 4.klases skolēni sveica 1.klases ar muzikālu sveicienu, dziedot daudzveidīgas dziesmas. Neizpalika arī pārsteigums no lielajiem skolēniem! Paldies 3.klašu skolēniem par skaisti izdekorēto zāli, 2.klasei par kārumiņu papīra lidmašīnās un 4.klasēm par skaistajām grāmatzīmēm.

Foto ŠEIT!

1.klašu audzinātājas Lita Lutkevica un Evija Treija