Šī gada 12. oktobrī mūsu skolas 1.a un 1.b klase devās izglītojošā ekskursijā pa Līgatnes dabas takām.  Skolēnus iepriecināja ne tikai rudenīgi skaistā diena, bet arī iespēja satikt un ieraudzīt gandrīz visus dzīvniekus. Vienīgi kaut kur dziļi alā bija ielīdis jenotsuns, savukārt, staltbrieži graciozi staigāja pa pļavu, izrādot savus žuburainos ragus.  Redzējām, cik vāveres var būt ātras, bet lūši prasmīgi uz maskēšanos. Ūpis demonstrēja savas prasmes galvas grozīšanā, tad nu bērniem arī bija jāpamēģina, bet secināja, ka cilvēkam tas nav pa spēkam. Līgatnes dabas takās varējām vērot ne tikai dzīvniekus, bet arī kā rudens izrotā meža ainavas. Gandrīz 5 km garo pastaigu noslēdzām ar kopīgu pikniku. Šādos kopīgos pasākumos bērni mācās sociālās prasmes, mācās,  ka  jāprot rēķināties arī ar citu vajadzībām,  jāprot pagaidīt, jāprot palūgt palīdzību.

Skolotāja Z.Eglīte

Ekskursijas video ŠEIT!