2016./2017. mācību gads

Sporta zāles noslogojums 2016./2017.m.g.

Apsveicam!

Finālsacensībās “Sporto visa klase” – 4. a klase izcīna 2. vietu

sporto

Paldies sporta skolotājai Airai Kurtiņai un klases audzinātājai Kristīnei Briedei

Foto no galerijas

Skatīt visas fotogrāfijas no finālsacensībām

Sporta skolotājas Airas Kurtiņas emocijas pēc fināla

Apsveicam!

“Sporto visa klase” Krimuldas vidusskolas 4.a klase kopvērtējumā savā grupā ieguvusi 1. vietu
un 19. maijā piedalīsies finālsacensībās Jelgavā.
Paldies sporta skolotājai Airai Kurtiņai un audzinātājai Kristīnei Briedei

Skatīt 2.grupas kopvērtējuma tabulu! 

Vēlam veiksmi!

23.aprīlī, LNT brokastīs vingroja Krimuldas vidusskolas 4.a klase, kamaniņu braucējs Olimpiskais medaļnieks Juris Šics un LNT žurnālists Oskars Lepers

Skatīt video! 

Apsveicam!

Pierīgas novadu 2016./2017.m.g. Skolēnu sporta spēles pavasara krosa stafetēs Babīte, 25.04.2017.
„D” grupa 2005.dz.g. un jaunāki 6 X 500m
Komanda: Amanda Lazda, Amanda Tillere, Rita Solovjova, Kārlis Alberts Reišulis, Markuss Toms Kauliņš, Harijs Pēkšēns
„A” grupa 1997.– 2000.dz.g. 6 X 500m
Komanda: Alise Eiduka, Kate Zaltāne, Diāna Fjodorova, Kristaps Ozoliņš, Ralfs Pļasunovs, Kristers Cipulis

Komandas izcīnīja 3. vietu.

Skatīt rezultātus!

 

Peldēšanas sacensībās Babītē 

Stafetes komanda ieguva 4. vietu (no 7)

DSC_0892

DSC_0904

peld

Ūdens dienas pasākumi notiks 10. un 11. aprīlī

Lasīt afišu un nolikumu!

3. aprīlī notika florbola sacensības 6. – 8. klašu grupā

Skatīt rezultātus!

Jānis Mārtiņš Reišulis ieguvis 1.vietu peldēšanas sacensībās “Peldēšanas seriāls Ūdensroze” Ādažos

img423

“Sporto visa klase”

stafešu sacensībās Valmierā Krimuldas vidusskolas 4.a klase izcīnīja 2.vietu.

Paldies sporta skolotājai Airai Kurtiņai un audzinātājai Kristīnei Briedei.

  “Paldies par sportisko azartu un neatlaidīgajām cīņām stafešu celiņos Vidzemes Olimpiskajā centrā” – Jolanta Dukure.

Skatīt relīzi un foto!

 

21. martā Krimuldas vidusskolā LNT Brokastis filmēja sižetu raidījumam Vingro kopā ar “Sporto visa klase”.

Ierakstā piedalījās Oskars Lepers un kamaniņu braucējs Juris Šics. Skatīt foto!

24. martā „Sporto visa klase” Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā

Vidzemes reģiona sacensības – piedalās 4.a klase. Turēsim īkšķus!

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu sacensībās peldēšanā

Kārlis Alberts REIŠULIS

izcīnīja 2. vietu 

D grupā zēniem (2005.g.dzimuši un jaunāki) 25 m brīvajā stilā ar rezultātu: 0:15:43

Paldies sporta skolotājiem un treneriem

Mūsu peldētāji ar lieliskiem panākumiem piedalījās peldēšanas sacensībās
“Gaujas jaunie talanti 2017”

Paldies peldēšanas pulciņa skolotājām Līgai Ozoliņai, Diānai Piebalgai un trenerim Voldemāram Pūcem

Lasīt! Gaujas talanti

 

diplo_florb

Apsveicam Krimuldas vidusskolas florbola komandu ar iegūto

1.vietu

Draudzības spēlēs Vidrižos!

Skatīt foto!

Pierīgas novadu

2016./2017.m.g. skolēnu sporta spēlēs

“rudens krosā”

Alise Eiduka – 2. vieta

Kristaps Ozoliņš – 3.vieta

Ance Lucāne – 4. vieta
Amanda Tillere – 4. vieta
Sigita Kozuliņa – 4. vieta

Krimuldas vidusskola kopvērtējumā ieguvusi 5. vietu.

Paldies sporta skolotājām Airai Kurtiņai un Lizai Civiļovai!

rezult

23. septembrī Krimuldas vidusskolā Olimpiskā diena

Skatīt fotogrāfijas

Apsveicam!

Pierīgas novadu 2016./2017.m.g. skolēnu sporta spēlēs „Olimpiskās stafetēs”

20160920_132444

„B” vecuma grupa (2001.-2002.dz.g.) ieguva 1. vietu  (no 18 skolu komandām)

“B” grupas skolēni: Ineta Būmane, Alīsija Stūrīte, Madara Jančenko, Sigita Kozuliņa, Madars Freimanis, Dāniels Pavlovskis, Māris Vents Mucenieks, Ernests Lipiņš

„A” vecuma grupai 4. vieta (no 11)

„C” vecuma grupai 5. vieta (no 19)

Paldies sporta skolotājām Airai Kurtiņai un Lizai Civiļovai!

Skatīt foto no sacensībām!

GALVENAIS NAV UZVARĒT! GALVENAIS IR NOSKRIET!

Piedalīsimies skolas krosā 15. septembrī!

Lasīt!

2015./2016. mācību gads

 

Skolēniem peldēšanas sacensības 29. aprīlī

Lasīt nolikumus: 1. – 2. klases un 3. – 6. klases

Afiša 1. – 2. klases

Afiša 3. – 6. klases

PIERĪGAS  NOVADU  2015./2016.m.g. SKOLĒNU  SPORTA  SPĒLES  PAVASARA  KROSA  STAFETĒS

Krimuldas vidusskolas B grupas komanda izcīnījusi

1.vietu

Komanda: Būmane Ineta, Stūrīte Viviāna, Vēvere Viktorija, Mežaleons Linards, Grivstāns Eduards,Onskulis Tomass

 komandas izcīnījusi

 D un A grupas

3.vietu

     D grupas komanda:  Lucāne Ance, Tillere Amanda, Vītola Lauma, Reišulis Kārlis, Siņicins Rinalds, Gailāns Bruno

  A grupas komanda: Ķeizare Agita, Timermane Evelīna, Ozoliņs Kristaps, Puķītis Krišs, Pļasunovs Ralfs

Skatīt foto!

sporto

3.a klase “Sporto visa klase” reģionālajās sacensībās izcīnīja

2.vietu

20. maijā piedalīsies noslēguma pasākumā Jelgavā

IMG_20160407_161545

“SPORTLAND” projektā ”Pirmie soļi basketbolā” pusfinālā Madonā

1.a klase izcīja tiesības piedalīties finālā

 20. aprīlī fināls Rīgā

Apsveicam!

Pierīgas novadu apvienību skolu peldēšanas sacensībās

A grupā izcīnīta kopvērtējumā

2.vieta

Stafetēs 2.vieta

Komanda: Nils Ļubeckis, Emīls Trumpekojs, Arta Evelīna Timermane un Laura Suhanova.

Individuāli: Nils – 1.vieta, Arta Evelīna  – 4.vieta, Laura – 7.vieta, Emīls – 9.vieta.

Kopvērtējums komandām

Kopvērtējums individuāli

Volejbola sacensības

VBaf

Lasīt nolikumu un drošības noteikumus

Apsveicam!

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēlēs vieglatlētikas daudzcīņā “D” vecuma grupas zēniem

Edvards Edžus Pēkšens

izcīnījis 3. vietu.

45m – 6,96/45p.;T/l – 3,98/28p.;pildb.m.- 8,43/32p. Kopā:105 punkti.

Paldies sporta skolotājai Lizai Civiļovai


Sporto visa klase

Sirups23_konkurss

Ceļojošā kausa izcīņa 3. klašu grupā

NOLIKUMS

 

16. septembrī skolas kross

Lasīt afišu!

2014./2015. mācību gads

Priecājamies par mūsu skolēnu panākumiem!

Davis_1

Dāvis – labākais spēlētājs finālturnīrā

Krimuldas vidusskolas audzēkņi Martins Dāvis Vēvers (5.b klase) un Kārlis Jaundžeikars (2.a klase) ir izcīnījuši 2.vietu Latvijas čempionātā volejbolā D2 grupā (dzimuši 2003.gadā un jaunāki) 17.-18.aprīlī Jēkabpilī, pārstāvot Siguldas komandu.
Dāvis ieguva finālturnīra labākā spēlētāja balvu. Kārlis cīnījās kopā ar puišiem, kas bija 3 – 4 gadus vecāki.

Komanda_1

Komanda

floro

Komanda: Egīls Šics, Emīls Kļaviņš, Rodrigo Lupolovs, Tomass Ronis, Dāvis Martins Vēvers, Gusts Avens, Dāniels Paulovskis, Kristaps Pēkšēns, Madars Freimanis, Pēteris Kazainis, Kristofers Ulass, Toms Antonovs

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SVEICAM! SVEICAM! SVEICAM!

Pierīgas novadu 2014./2015.m.g. skolēnu sporta spēlēs peldēšanā

„A” vecuma grupas kopvērtējumā

Krimuldas vidusskolas komandai

2. vieta

Alise Elizabete
Jansone Marta Zemitāne
Nils Ļubeckis
Krists Jānis Sakne

2. vieta 4x50m stafetē

3.vieta 50m b/s Krists Jānis Sakne
4.vieta 50m b/s Nils Ļubeckis

 

„C” vecuma grupai 4x50m stafetē

3.vieta

Nikola Elena Vaicekauska
Viktorija Vēvere
Ričards Ansviesulis
Ernests Lipiņš

Volejbola sacensības 9.-11. martā

 

 Apsveicam Sigitu Kozuliņu!

 

sigita

 Apsveicam volejbola komandu!volej_5

Komanda: Nils Ļubeckis,Elvis Višņevskis, Emīls Trumpekojs, Renārs Hincenbergs, Krišs Puķītis, Alvis Gabliks, Ralfs Karro un Endijs Zebuliņš.