Krimuldas vidusskolā

2022.gada 23.martā plkst.12.30 Valmieras teātra izrāde SLINKUMS, 3.-4.kl.skolēniem

Režisors – Toms Treinis

Māksliniece – Marta Mielava

Dramaturģijas konsultante – Justīne Kļava

Lomās: Anna Nele Āboliņa, Oskars Florencs-Vīksne, Toms Veličko

 

 

 

Trīs draugiem skolā tiek uzdots uzdevums, diemžēl ne visi no viņiem ir tik čakli, lai to izpildītu, taču viņiem tiek dota otra iespēja. Slinkākais no draugiem piedāvā iespēju pārējiem doties uz Sliņķu zemi. Tā ir vieta, kur pašam it nemaz nav jāpiepūlas, tur ir spilvens, kas mācās tavā vietā, ēdiens, kas pats apēdās un sporta stundās notiek treniņi slinkošanā. Šī pasaule šķiet ļoti kārdinoša, tā var sevī ievilkt un vairs nelaist vaļā. Slinkums kādreiz piemeklē ikvienu no mums un ir pat veselīgi dažkārt paslinkot, bet ir jābūt uzmanīgiem, jo pārāk ilga slinkošana ir kaitīga veselībai un prātam.