Sirsnīgākās klases foto un diploms

Skolēnu pašpārvalde aicināja Valentīndienai  gatavoties  laicīgi. Ikvienam bija iespēja, izmantojot Valentīndienas pastu, nosūtīt vēstuli savai simpātijai, lai atzītos mīlestībā, draugam, lai pateiktu  kaut ko jauku, vai skolotājai, lai vienkārši uzlabotu dienu. Šogad Valentīndienas pastā tika nosūtītas teju 300 vēstules.

Skolēni tika aicināti atbilstoši tematam ” Sirsnīgākā klase” izdekorēt klases durvis. Un skolēnu pašpārvaldes uzaicinātā komisija – I.Rupeika, E.Kurtiņa un L.Kauliņa – , vērtējot pēc dotiem kritērijiem, lēma, ka 1.-4.klašu grupā titulu “Sirsnīgākā klase” saņem 1.a klase un skolotāja L.Lutkevica, bet 5.-12.klašu grupā titulu “Sirsnīgākā klase” saņem 6.a klase un skolotāja A.Podziņa.

Paldies visiem, kuri piedalījās.

Lai mīlestība virmo ikdienu, ne tikai 14.februārī.

Skolēnu pašpārvaldes vārdā sk. Zane Eglīte