Tēvu dienas pasākuma dalībnieki22.septembra pievakarē Krimuldas vidusskolas sākumskolas audzēkņi aicināja tēvus, vectēvus, krusttēvus, onkuļus un brāļus uz Tēvu dienas pasākumu skolā.

Tēviem, ierodoties skolā, kaklā tika kārta kaklasaite, kura reizē bija arī kā apliecinājums godam paveiktiem uzdevumiem. Sākumā kopīgi tika veikta vingrošana, pēcāk svētku dalībnieki devās pildīt dažādus uzdevumus  piecās stacijās – 1.Tētis virtuvē, 2.Tētis metējs, 3.Sportiskais tētis, 4.Tēvu selfiju parāde un 5.Tēta labie darbi. Izskaņā visi vienojās kopīgos deju ritmos.

Vakara gaitā viesi varēja fotografēties izveidotajā  foto stūrī  un cienāties ar Maiznīcas “FLORA” un “Ballīšu serviss” sarūpētajiem našķiem, sirsnīgs paldies par atbalstu.

Pasākumā vadīja prieks, smiekli un saliedētība. Paldies ikvienam, kurš ieradās.

Foto ŠEIT!

Sākumskolas kolektīvs.