11.maijā Krimuldas vidusskolā notika mācību seminārs, kuru vadīja 10.klases Projektu vadības grupa. Šajā pasākumā piedalījās Špoģu vidusskolēni, Višķu pagasta jauniešu centra jaunieši un to vadītājs Jānis Brikša.
Strādājām darba grupās ar tēmu “Kāpēc vajadzīgs jauniešu centrs. Ko tas dod jauniešiem.” Savā starpā jaunieši dalījās ar savām interesēm un vēlmēm, rezultātā veidojās vīzija, kā veidot jauniešu centru Krimuldā.
Šobrīd Projektu vadības grupas jaunieši vēlās veltīt Latvijas simtgadei savu ieguldījumu – veicinot sadarbību starp Latvijas novadu skolām.

Pasākuma laikā Latgales jauniešus iepazīstinājām ar mūsu skolu. Mācījāmies kopā sadarboties. Iepazinām viens otru. Braucām nelielā ekskursijā uz Krimuldas baznīcu, kur iepazināmies ar Kaupo un tā vēsturi.

Sagatavoja 10.klases skolniece Ineta Būmane