Šī gada 13. aprīlī Rīgā norisinājās projektu vadības čempionāta fināla posms, kuru organizēja IMPA Young Crew Latvia un Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija ar Swedbank, RISEBA un citu uzņēmumu atbalstu, vēloties izglītot topošos studentus, iespējams topošos projektu vadītājus. Tajā varēja piedalīties ikviens Latvijas vidusskolēns, lai  gūtu zināšanas par šo profesiju, kā arī iegūtu savā īpašumā dažādas atbalstītāju dāvinātas balvas.

Čempionātu pārstāvēja arī Krimuldas vidusskolas komanda ar nosaukumu „Project x”. Tās sastāvā bija drosmīgie 10. klases skolēni – Elīna Rupeika, Māris Kalniņš, Kristija Ločmele un Ineta Būmane. Līdzi devās arī atbalsta komanda – Viktorija Vēvere un mācību centra “BUTS” projektu vadības pasniedzēja Guna Supe. Jaunieši prasmīgi izveidoja un pasniedza savu darbu žūrijai, un izcīnīja 3.vietu!

Čempionāta laikā izdevās izjust to, kā ir strādāt komandā pie neordinārām situācijām, un kā atrisināt dažādas problēmas, saglabāt mieru. Guvām pieredzi arī darba prezentēšanā un aizstāvēšanā. Tā mums bija liela iespēja sevi parādīt un pārliecināt sevi un citus par mūsu zināšanām, neskatoties uz to, ka bijām jaunākie no dalībniekiem. Burvīgi pavadījām dienu labā atmosfērā, ne tikai pildot uzdotos uzdevumus, bet arī piedaloties dažādās improvizācijas spēlēs un foto uzņemšanā. Iesakām piedalīties arī citiem, jo tā bija fantastiska pieredze!

 Sagatavoja 10.klases skolniece Viktorija Vēvere