Pieredzes apmaiņas brauciens uz Nīderlandi

 

Šī gada februārī Nīderlandē notika jauniešu apmaiņas programmu veidošanas apmācību kurss, kas ilga no 9. – 14. februārim. Krimuldas vidusskolu šajā braucienā pārstāvējām mēs divi izglītojamie – Reinis Andrievs Rozentāls no 11.klases un Amanda Barisa no 12.klases. Brauciens notika “Erasmus +“ programmas ietvaros. Apmācību nosaukums “Eye Opener”. Apmācības norisinājās mazā pilsētiņā ko sauc par De Glind. Apmācību laikā mēs iemācījāmies, kā veidot jauniešu apmaiņas programmas.

Darbs grupā, mācoties sadarboties.

Šajā projektā piedalījās 44 cilvēki no 14 dažādām valstīm, mācību process bija ļoti interesants, mēs gan apguvām to ko bijām iecerējuši, gan ļoti labi varējām attīstīt savas komunikācijas prasmes ar citu valstu dalībniekiem angļu valodā. Ieguvām pieredzi strādāt kopā ar cilvēkiem, kas ir tikko satikti, un darba iznākums ir atkarīgs tikai un vienīgi no tā, cik labi mēs spējam sadarboties un strādāt kā komanda. Mēs ieteiktu ikvienam kādreiz izmēģināt šāda veida apmācības, process ir ļoti interesants.

Sagatavoja 11.klases izglītojamais Reinis Andrievs Rozentāls