Skolēnu pāšpārvaldePēc ciemošanās rudenī pie Sējas pamatskolas pašpārvaldes, jaunieši secināja, ka ar lielāko prieku turpinātu pieredzes apmaiņas tikšanās. Tad, lūk, pavasarī, uzreiz pēc Lieldienām, kad skolā vēl virmoja svētku noskaņa, mēs aicinājām viņus ciemos uz mūsu skolu.

Tikšanās sākumā izspēlējām dažas iepazīšanās spēles, lai kautrīgums netraucētu un lielāka drosme sarunāties. Jaunieši dalījās pieredzē pasākumu organizēšanā un par dalību projektos. Noskaidrojām: kāda ir ideāla skola un cik tāli vai tuvu no tādas ir mūsu skolas/ Secinājām, ka mūsu skolas ir teju ideālas, atliek tikai veikt dažus uzlabojumus, kas patiesībā ir pašu spēkiem realizējams.

Tikšanos noslēdzām ar nelielu ekskursiju pa skolas telpām un vienojāmies, ka turpinājums sekos. Šķiet, ka dosimies pārgājienā. Lai izdodas!

Skolēnu pāšpārvalde