25.maijā 11.klases skolēni aizstāvēja projekta darbus un 12.klases skolēni produkta dizaina darbus.

Pētniecisko darbu veidoja Alekss Ikmanis “Apziņas un identitātes attēlošana filmās “Jaunavu pašnāvības” un “Melnais gulbis””. Džastins Rauls Niklass Emocionālās labsajūtas ietekme uz skolēna sekmēm”.

Roberts Cepurītis aizstāvēja mākslinieciskās jaunrades darbu Modernās mākslas vērtību izvērtēšana”.

Dizaina risinājumu izvēlējās veidot vairāki puiši. Raivo Ošiņš veidoja transformējamu basketbola bumbas somu “Nepiemērotas basketbola sporta somas”. Kristers Banga-Bormeisters veidoja informatīvo video par Krimuldas vidusskolu “Moderna un mūsdienīga video izveide par Krimuldas vidusskolu”. Pieci puiši izvēlējās strādāt ar koku. Eduards Ančevskis veidoja spēles “Spēļu trūkums Krimuldas vidusskolā”. Raiko Kurpnieks somu pakaramos “Somu nolikšana pie Krimuldas vidusskolas ēdnīcas”. Toms Saulīts veidoja apavu plauktu “Sporta apavu novietošana Krimuldas vidusskola sporta ģērbtuvēs”. Markuss Kristiāns Roziņš un Intars Kuncītis veidoja solus “Sēdvietu trūkums Krimuldas vidusskolas gaiteņos”.

Paldies “Latvijas Finieris” par atbalstu ar materiāliem jauniešu projektu darbu tapšanai.

Sabiedrisko darbu veidoja Elza Saļņikova “Kā ikdienu ietekmē taisna mugura”. Aktivitātēs Elza skolēniem rādīja vairākus vingrojums, kas ir domāti pēc ilgstošas sēdēšanas ar saliektu muguru. Frīda Saļņikova organizēja sportiskās aktivitātes 2.klases skolēniem “Kā fiziskās aktivitātes ietekmē bērna garastāvokli Krimuldas vidusskolas 2.klasēs”. Kristers Jānis Bankavs veidoja darbu par ziedojumu vākšanu “Ziedojumu vākšana dzīvnieku patversmei “Ulubele””.

Skolēni ar saviem darbiem bija apmierināti. Skolēnu atziņas pēc darba ir:

  • jāmācās plānot savs laiks,
  • darbu jādara laicīgi un rūpīgi,
  • iegūtas zināšanas un prasmes noderēs tālāk, stājoties augstskolās.

Savus Produkta dizaina darbus aizstāvēja 12. klases skolēni.

Ralfs Andersons, Adriāns Beņķis, Kristers Makars un Tomass Treijs prezentējas savas veidotās spēles. Amanda Anna Lazda un Nikola Miklaševiča veidoja dizaina auskarus. Beatrise Lazdiņa ekoloģisku iepirkuma maisiņu. Samanta Elizabete Liece veidoja dizaina lampu no otrreiz izmantojamām stikla pudelēm. Ance Ieva Meldere veidoja datora paliktni, lai varētu strādāt dīvānā. Patrīcija Strautāne veidoja elegantu rokas somu no pērlītēm. Marlēna Vaiča tamborēja lampas abažūru, kas telpā veidotu interesantus rakstus un mājīgumu. Emīlija Vanaga šuva skeitborda dēlim somu.

Dizaina un tehnoloģiju skolotāja Klinta Eigenfelde

Foto ŠEIT!