Lai mazinātu saslimstības pieauguma tempu Ministru kabinets 24. novembrī nolēma papildināt Covid-19 drošības pasākumus. Izglītības iestādēm no 30.novembra, ja mācības notiek klātienē, klasē jānodrošina 3m2 telpas uz katru skolēnu un skolotājiem sejas maskas jālieto gan stundu laikā, gan ārpus tām visās izglītības iestādes telpās.

25.novembrī tiešsaistes sanāksmē tikās Krimuldas novada izglītības iestāžu vadītāji un Krimuldas novada pašvaldības vadība, lai kopīgi rastu labāko risinājumu esošai situācijai, nodrošinot mācību procesu atbilstoši papildu epidemioloģisko ierobežojumu ievērošanai no 30.novembra.

Krimuldas vidusskolā mācību process klātienē no 30.novembra tiks nodrošināts 1.–4. klašu skolēniem, savukārt 5.–6. klašu skolēnu mācību process tiks nodrošināts pēc B modeļa – mācības norisināsies daļēji attālināti.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācija par mācību procesa norisi e-klase.lv.

Saudzēsim savu un līdzcilvēku veselību.