Vairāki skolēni 2020./2021. mācību gadā no dažādām pamatskolas klasēm piedalījās Latviešu valodas aģentūras izsludinātajā radošo darbu konkursā “Mans grāmatplaukta stāsts”, lai pastāstītu, kāds ir katra grāmatplaukts, kādas grāmatas tajā ir atrodamas un kuras ir pašu iecienītākās grāmatas vai kuras vēlētos izlasīt.

Interesantākie darbi vai darbu fragmenti nu ir apkopoti radošo darbu krājumu sērijā, kas šogad ir iznākusi atsevišķā grāmatā ar tādu pašu nosaukumu “Mans grāmatplaukta stāsts” kā šīs sērijas piecpadsmitā grāmata.  Arī mūsu skolas skolēni   Helēna Ģertrūde Kļava,  Adrija Veinberga, Gustavs Ķiģelis Fricis ( 6.a klase), Gustavs Rundzāns (7.b klase) ir starp tiem autoriem, kas ir palīdzējuši ar saviem darbiem veidot šo grāmatu.

 

Paldies katram par atsaucību un paveikto! Lai lasītprieks  katrā skolēnā  rosina stāstīt un rakstīt-prieku! Lai mūsu katra grāmatplaukts priecājas par jebkuru grāmatu, kas  aicina iepazīt sevi un  pasauli!

 

 

Paldies skolotājai Astrīdai Podziņai.