No 17. līdz 24. aprīlim Krimuldas vidusskolā noritēja “Mākslas dienas”. Katrai klašu grupai notika sava radoša aktivitāte.

12.klase prezentēja kultūras un mākslas stundās tapušos radošos darbus un pastāstīja par tiem mākslas vēstures kontekstā. Klausītājos 9.-11.klase.

Sākumskolai (1.-3.klase) notika radošās darbnīcas, kurās apgleznojām akmeņus un tapa kopīgi, lielāka formāta mākslas darbi pavasara noskaņās.

Savukārt 4.-6.klases piedalījās  “Mākslas detektīvā – orientēšanās un mākslas sacensībās, meklējot skolā esošu mākslas darbu fragmentus un atrodot elementus, no kuriem pēcāk radīja savu kolāžu. Darbus vērtēja žūrija (skolotājas E.Kurtiņa, I.Olekša, Z.Zaremba, I.Poēma, D.Ozoliņa, L.Kaļva (KMMS).

Rezultāti:

4.klases grupā:

1. vieta 4.b klase projekti “Asinsdesas” un “Čaklie rūķīši”

2. vieta  4.a klase “Ozolbomži”

3.vieta  4.a klase “Sarkanā saule”, 4.c klase “Marinētie gurķi”

5.-6.klases grupā:

1. vieta 6.b klase “Kvēlā nakts”

2. vieta 6.a klase “Camp”, 5.a klase “Binčiling”

3. vieta 5.b klases projekti “Ūdens ceļojums”, “Karstie gurķīši” un 5.a klases darbs “Pilsēta virs elles”.

Žūrijas simpātiju balva: sk. I.Poēma 5.b “Karstie gurķīši”, sk. I.Olekša 5.a “Pilsēta virs elles”.

7.-9.klases bija aicinātas skatīt mākslu no jautrās puses un izdomāt asprātīgus parakstus slaveniem mākslas darbiem.

Aktīvākā un asprātīgākā klase: 8.a!

Paldies visiem skolēniem par atsaucību un aktīvu iesaistīšanos!

Paldies skolotājiem par atbalstu mākslas dienu norisēs!

Mākslas skolotāji Evita, Irēna, Zaiga, Vitolds.

FOTO ŠEIT.