6.a kl. izglītojamie meža ekspedīcijāLVM rīkotajā Meža ekspedīcijā 6.a klase devās ceturtdienas rītā, lai kopā ar speciālistiem iepazītu mežu, veiktu dažādus radošus un praktiskus uzdevumus, kopā izstaigājot 10 stacijas. Uzzinājām interesantus faktus,  ko mums katram  sniedz mežs. Praktizējām noteikt meža augsnes sastāvu, uzzinājām, kā kopt mežu, noteikt, cik stādu nepieciešams, lai atjaunotu noteiktas teritorijas. Visos aprēķinos palīdzēja matemātika. Kā noteikt koka garumu, vecumu, ko no koksnes ražojam – atklājumu daudz. Tas arī liek domāt, ka mežs ir jākopj, jāatjauno un jāsaglabā  nākamībai. Īpaši aktīva bija tilta būvniecība, neizmantojot nevienu stiprinājumu vai naglu. Patīkami bija sildīties pie ugunskura 10. stacijā un baudīt pašu sarūpētās pusdienas. Lai dzīvo mežs!

Foto ŠEIT!

                                                                                    6.a klases audz.A. Podziņa