Labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju” Krimuldas vidusskolā

Eņģelis egles zarāZiemassvētki ir laiks, kad ticam brīnumam. Vēl jo vairāk brīnumam šajā laikā tic 264 bērni visā Latvijā, kuriem nepieciešams mūsu atbalsts. Lai palīdzētu piepildīt cerības, Krimuldas vidusskolā 13.decembrī notika labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju’ atbalstam.

Sirsnīgu gaisotni koncertā radīja gan dziesmas, gan skaņdarbi dažādu mūzikas instrumentu izpildījumā, gan aizraujošā  hip hop deja. Paldies koncerta dalībniekiem – bērniem, vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem, Krimuldas Mākslas un mūzikas skolas orķestrim – par  labestības pilno Ziemassvētku noskaņas radīšanu un dāvāšanu visiem klausītājiem. Katrs ziedotājs tika cienāts ar piparkūkām un saņēma bērnu un vizuālās mākslas skolotājas Evitas Kurtiņas radītās Ziemassvētku kartītes, kā arī varēja nofotografēties Skolēnu pašpārvaldes un skolotājas Zanes Eglītes izveidotajā foto stūrīti.

Ziedojumu kastīte vēl tiks papildināta ar daļu no Ziemassvētku tirdziņa ienākumiem un tad nogādāta Bērnu slimnīcas fondā.

Šajā vakarā mēs piemērījām eņģeļa spārnus, lai piepildītu kāda bērna un viņa ģimenes ticību Ziemassvētku brīnumam.

Lai visiem priecīgs un sirsnīgs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Foto no koncerta ŠEIT

Krimuldas vidusskolas direktore Danute Staka