Krimuldas vidusskola, reģistrācijas Nr.4313901119, aicina darbā

latviešu valodas un literatūras pedagogu 5. – 11. kl. uz nenoteiktu laiku. 24 kontaktstundas.

Prasības:

• Izglītības atbilstība un profesionālā pilnveide atbilstoši 11.09.2018. Ministru kabineta noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām;

Pienākumi:

• īstenot pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības programmu latviešu valodas un literatūras mācību priekšmetos atbilstoši Valsts izglītības standartam;
  • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti un sava darba pašanalīzi;
  • veidot pozitīvu saskarsmi ar izglītojamajiem, vecākiem, skolas pedagogiem un darbiniekiem;

• pilnu darba slodzi;

Pieteikšanās termiņš un kārtība:

Pieteikumus (CV un Motivācijas vēstule) nosūtīt uz e-pasta adresi krimuldasvsk@sigulda.lv vai iesniegt personīgi, iepriekš pierakstoties,  Krimuldas vidusskolas kancelejā (Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pagasts, Siguldas novads, tālr. 27744035)

Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

matemātikas  pedagogu 5. – 6. kl. uz nenoteiktu laiku. 21 kontaktstundas

Pienākumi:

• īstenot pamatizglītības programmu matemātikas mācību priekšmetā atbilstoši Valsts izglītības standartam;

Krimuldas vidusskola, reģistrācijas Nr.4313901119, aicina darbā

fizikas un inženierzinību pedagogu 8.-12. kl. 21 kontaktstunda fizikā un 2st. inženierzinībās uz nenoteiktu laiku

Pienākumi:

• īstenot pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības programmu fizikas un inženierzinību mācību priekšmetos atbilstoši Valsts izglītības standartam;

Pieteikšanās termiņš un kārtība:

Pieteikumus (CV un Motivācijas vēstule) nosūtīt uz e-pasta adresi krimuldasvsk@sigulda.lv vai iesniegt personīgi, iepriekš pierakstoties,  Krimuldas vidusskolas kancelejā (Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pagasts, Siguldas novads, tālr. 27744035)

Krimuldas vidusskola, reģistrācijas Nr.4313901119, aicina darbā

datorikas pedagogu  4. – 8. kl. 12 kontaktstundas uz nenoteiktu laiku.

Pienākumi:

• īstenot pamatizglītības programmu datorikas mācību priekšmetā atbilstoši Valsts izglītības standartam;

• atalgojumu EUR 1235,00 par likmi pirms nodokļu nomaksas;
  • var pretendēt uz dzīvojamo platību.

Krimuldas vidusskola, reģistrācijas Nr.4313901119, aicina darbā

dizaina un tehnoloģijas pedagogu  5. – 9. kl. 8 kontaktstundas uz nenoteiktu laiku.

Pienākumi:

• īstenot pamatizglītības programmu dizaina un tehnoloģijas mācību priekšmetā atbilstoši Valsts izglītības standartam;

• atalgojumu EUR 1235,00 par likmi pirms nodokļu nomaksas;
  • var pretendēt uz dzīvojamo platību.