Krimuldas Sporta centrs  Reģ. Nr. 4313901119 aicina darbā peldēšanas treneri uz noteiktu laiku ( uz peldsezonas laiku no janvāra līdz maijam).

Prasības:

  • Izglītības atbilstība un profesionālā pilnveide atbilstoši 11.09.2018. Ministru kabineta noteikumu Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze vai iemaņas konkrēta darba veikšanai labas; saskarsmes un komunikācijas prasmes.

Pienākumi:

  • vadīt peldēšanas nodarbības bērnu un skolēnu grupām un individuālās nodarbības;
  • konsultēt peldbaseina apmeklētājus, lai uzlabotu viņu peldēt prasmi;
  • plānot, organizēt, un izvērtēt peldēšanas apmācības;
  • atbildēt par peldētāju drošību baseinā.

Piedāvājam:

  • nepilnu darba slodzi (20 stundas nedēļā);
  • stabilus ienākumus;
  • darbu draudzīgā kolektīvā;
  • sociālās garantijas
  • atalgojumu EUR 827,00 par likmi pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikšanās termiņš un kārtība:

Pieteikumus (CV un Motivācijas vēstule) nosūtīt uz e-pasta adresi krimuldassc@sigulda.lv vai iesniegt personīgi Krimuldas Sporta centra vadītājai Līgai Ozoliņai (Skolas iela 11A, Ragana, Krimuldas pagasts, Siguldas novads, tālr. 29114779)

Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Krimuldas Sporta centrs  Reģ. Nr. 4313901119 aicina darbā medicīnas māsu uz noteiktu laiku ( uz peldsezonas laiku no janvāra līdz maijam).

Prasības:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze vai iemaņas konkrēta darba veikšanai labas saskarsmes un komunikācijas prasmes.

Pienākumi:

  • nodrošināt sanitāri higiēnisko normu prasību izpildi;
  • atrasties sporta centrā un baseina telpās, lai varētu sniegt medicīnisko palīdzību, un kontrolētu ūdens kvalitāti;
  • veikt apmeklētāju vizuālo tīrības pārbaudi;
  • veikt peldētāju uzraudzību baseina telpās;
  • pārbaudīt temperatūru un sekot apmeklētājiem pirtīs.

Piedāvājam:

  • nepilnu darba slodzi (darbdienu vakaros, sestdienās un svētdienās);
  • atalgojumu ar stundas tarifa likmi EUR 5,16.