Bērnu dejo uz skatuves ar paceltām rokām, košos tērpos

8.maijā skolā norisinājās radošās izpausmes konkurss ,,Izskatās dzirdēts”.

Konkursā bija iespēja piedalīties visiem 1.-12.klašu izglītojamajiem ar savu brīvas izvēles dziesmu. Klašu izpildījumā skanēja R.Pauls “Anniņa vanniņā”, Šakira “Waka,waka”, Bermudu Divstūris “Roku okeāns” un “Muļķības”, R.Rubenis “Es nevaru būt balts”, grupa Tautumeitas “Raganu nakts”, Gangman Style PSY, u.c.  Priekšnesuma veidošanā izglītojamajiem vajadzēja parādīt klases izdomu un atraktivitāti. Konkurss veicināja klašu kolektīva radošās spējas un izglītojamo emocionālo pilnveidošanos.

Pēc žūrijas vērtējuma augstāko atzinību ieguva 1.a, 2.a, 4.b, 4.c un 10.klases. Šīs klases piedalīsies Ģimenes dienas koncertā 15.maijā.

Foto ŠEIT!

Dir.v.audz.j. Dz.Grinberga