Divas skolnieces un skolnieks ar mugursomu10.maijā Siguldas novada Laurenču sākumskolā Krimuldas vidusskolas 9.klases skolēni Anrī Asarītis, Monta Kalveite, Baiba Felkere, Margarita Ābele un Paula Buša piedalījās  patriotiskajā spēlē “Komandā ir spēks”, kuras galvenais mērķis bija caur dažādām aktivitātēm izglītot jauniešus par Latvijas vēsturi, valsts aizsardzību, drošības un politikas jautājumiem. Izveidotās komandas katra ar savu nosaukumu, devīzi un karogu devās savas prasmes un spējas pārbaudīt 12 kontrolpunktos.

Uzvaru izcīnīja komanda “Iebrucēji”, kuras sastāvā bija Anrī Asarītis, 3.vietu ieguva komandā “Ašie” ar Montu Kalveiti tās sastāvā.

Pēc spēles mazliet piekusuši un noguruši, jaunieši atzina, ka pasākums bija izdevies un viņi labprāt piedalītos tādā vēlreiz.

Paldies jauniešiem par izturību un interesi iesaistīties šajā pasākumā!

Foto ŠEIT!

Krimuldas vidusskolas direktore  Danute Staka