Komandas foto24. novembrī Krimuldas vidusskolas puišu un meiteņu komandas piedalījās 77. Latvijas skolu spartakiādē volejbolā pamatskolu grupām, kas norisinājās Koknesē. Mūsu meiteņu komanda pierādīja savu meistarību šajā grupā izcīnot uzvaru. Turnīrā piedalījās 10 komandas no visas Latvijas. Krimuldas puišu komandas volejbola spēle vēl pilnveidojama, toties par līdzi jušanu, atbalstu un iedrošinājumu finālspēlē, paldies jāsaka tieši puišu komandai, jo, kā izrādās, pretinieces no Rīnūžiem finālspēlē tika pārsteigtas tieši ar mūsu puišu skaļo un pārliecinošo līdzi jušanu sākot jau ar finālspēles pirmo izspēli līdz pat pēdējam punktam, kas nodrošināja Krimuldas kārtējo uzvaru volejbola lauciņā.

Krimuldas vidusskolu pārstāvēja:

Elīna Eisaka,

Marija Jaundžeikare,

Loreta Arhipova,Kauss un bumba

Katrīne Kaupe,

Ance Laizāne,

Karlīna Erdmane,

Loreta Molnare,

Monta Rupeika,

Betija Veļikanova,

Endija Šica,

Matīss Salmiņš,

Olivers Garnizons,

Artūrs Kurbanovs-Kandavnieks,

Kristers Rapiņš,

Mārtiņš Jaundžeikars,

Markuss Miķelsons,

Kristers Šilders,

Emīls Matisons,

Artis Baltgalvis.

Paldies visiem skolēniem, kuri pārstāvēja mūsu skolu šajās sacensībās, ikkatrs dalībnieks pielika roku medaļas kaldināšanā.

Skolotāja A.Šverna