Karogs, globuss, grāmataPirms skolēnu brīvdienām skolā notika Angļu valodas valsts 53. olimpiādes 1.kārta, ar mērķi veicināt izglītojamo interesi par angļu valodu kā līdzekli pasaules izzināšanai un piedāvāt izglītojamajiem iespēju apliecināt savas zināšanas un prasmes angļu valodā par aktuālām tēmām.

Olimpiādes 2.posms – novada olimpiāde norisināsies Siguldas Valsts ģimnāzijā no 7. līdz 9.novembrim. Šajā posmā Krimuldas vidusskolu pārstāvēs:

4.-6.klašu grupā: Gustavs Muravskis, Patrīcija Šildere, Agnese Pastuhova (6.a), Pēteris Olekšs (6.b),

7.-9.klašu grupā: Linda Petrova, Agate Rone (9.a), Kristaps Vimba, Miks Iļjins (9.b),

10.-12.klašu grupā: Kristers Banga-Bormeisters, Alekss Ikmanis, Paula Kukle (11.kl.) un Ance Ieva Meldere (12.kl.)

Lai veicas!

Skolotāja I.Cielēna