Aicinām pieteikties skolēnus Ēnu dienai Latvijas Lauksaimniecības universitātē!

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) 10.februārī norisināsies jauniešu karjeras izvēles veicināšanas projekta Ēnu diena pasākums “Vidusskolēns – studenta sekotājs”. Vidusskolēni tajā aicināti kļūt par studentu “ēnām”, vienu dienu iejūtoties augstskolas ikdienā.

Ēnu dienā vidusskolēns varēs iejusties studenta lomā – kopā ar savu “ēnojamo” dosies uz augstskolu, apskatīs auditorijas, laboratorijas, piedalīsies lekcijās, uzdos sev interesējošus jautājumus pasniedzējiem, tiksies ar citiem studentiem un, galvenais, kā pilntiesīgs students, studēs!

Ikviens skolēns var pieteikties par “sekotāju” studentam, kurš mācās kādā no astoņām LLU fakultātēm:

§ Lauksaimniecības fakultātē,

§ Veterinārmedicīnas fakultātē,

§ Tehniskajā fakultātē,

§ Lauku inženieru fakultātē,

§ Pārtikas tehnoloģijas fakultātē,

§ Meža fakultātē,

§ Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē,

§ Informācijas tehnoloģiju fakultātē.

Pieteikumi Ēnu dienai LLU iesniedzami elektroniskā formātā, līdz 8.februārim, aizpildot pieteikumu šeit: http://ej.uz/studentaena

www.llu.lv

LLU_logo_rgb