26.janvārī 4.b un 4.c klases devās ekskursijā uz biedrības ,,Cerību spārni” radošo darbnīcu Siguldā.

Bērni iepazina citādu ikdienu. Bijām liecinieki tam, kā cilvēki ar invaliditāti pacietīgi spēj un prot pagatavot brīnišķīgas lietas, kas ir gan skaistas, gan praktiskas.

Tikšanās bija abpusēji sirsnīga un emocionāla. Bija sajūta, ka esam nokļuvuši rūķīšu darbnīcā, kur ik katram uz pasaules tiek darināta kāda īpaša dāvana.

Arī pašiem bērniem un mums – skolotājām bija iespēja praktiski darboties un pagatavot savu sveci.
Aicinam ikvienu atbalstīt sociālā uzņēmuma darbības mērķi – personu ar invaliditāti, viņu tuvinieku un sociāli mazaizsargāto grupu nodarbinātības veicināšanu, un iegādāties viņu produkciju klātienē “VISI VAR” un interneta veikalā visivar.lv.

Iegādātais noteikti būs īpašs pirkums sev vai dāvana kādam ar lielu pievienoto vērtību.

Skolotājas Evija un Lita