27.aprīlī Krimuldas vidusskolā ciemojās topošie pirmklasnieki no PII “Ezerciems” un PII “Krimulda”, lai iepazītos ar skolu un klases audzinātājām.

Bērni ar aizrautību un interesi atbildēja uz jautājumiem par skolu, iesaistījās iepazīšanās rotaļā un improvizētā klasē piedalījās savā pirmajā mācību stundā, risinot dažādus uzdevumus.  Visi 4.klašu skolēni  iejutās skolotāju lomā un palīdzēja mazajiem ciemiņiem tikt galā ar uzdevumiem. Risinot burtu mīklu, bērni varēja izlasīt šifrētos vārdus – skola, klase, cipari un burti. Katrs bērns mācēja uzrakstīja savu vārdu, tie tika uzrakstīti ne tikai ar drukātiem, bet arī ar rakstītiem burtiem.

Izstaigājot klases un iepazīstot tās, topošie pirmklasnieki ar prieku iejutās skolēna lomā, pirmo reizi apsēžoties skolas solā. Prieks par satikšanos un uzredzēšanos 1. septembrī!

Prieks par gudriem, centīgiem un draudzīgiem topošajiem pirmklasniekiem!

Uz satikšanos 1. septembrī!