Šonedēļ mūsu skolas projektu nedēļā aktīvi darbojās 1.b. klase.

“Veselība” ir tēma, kuru bērni izbaudīja no dažādiem skatu punktiem. Lai cilvēks būtu vesels, ir nepieciešams veselīgs un sabalansēts uzturs. Šo visu mēs uzzinājām, izpētot “Veselīga uztura piramīdu”. Bet mums visiem reizēm gribas kaut ko saldu un garšīgu. Tad nu skolēni devās ekskursijā uz “Rāmkalnu” sukāžu ražotni, kur iepazinās ar veselīgo našķu gatavošanu.

Savukārt, klasē veica eksperimentālu pētījumu un noskaidroja, cik daudz cukura ir mūsu mīļāko našķu sastāvā. Ak vai, cik daudz! Tāpēc uzaicinājām pie mums ciemos radošo darbnīcu “Sēklu muss”, lai iemāca pašiem pagatavot veselīgus un ļoti gardus našķus- trifeles, kuru sastāvdaļas satur daudz vitamīnu un aminoskābju, kā arī bagātīgs olbaltumvielu un dzelzs avots.

Lai veselība miesā vesels gars- ir arī jābūt fiziski aktīvam. Par jautru izdejošanos Zumbas ritmos sakām lielu paldies pasniedzējai L.Ozoliņai.

Izsakam pateicību “Rāmkalnu” konditorejai par dāvanām, atbalstot mūsu projektu nedēļā “Veselība”.

Sagatavoja 1.b klases skolotāja Zane Eglīte