”Desmito klašu projektvadības skolēni veido apmaiņas projektu ‘’Veselīga un taupīga ēšana urbānā vidē’’. Projekta mērķis ir iemācīt cilvēkiem kā vajadzētu veselīgi ēst un pirkt pārtiku no vietējiem ražotājiem un kā taupīt ēdienu, jo daudz pārtikas produkti tiek izmesti prom bez tās lietošanas. Projekta dalībnieki izvēlējās projekta darbības vietu – Portugāli. Projekta dalībnieki tagad cenšas atrast savus projekta partnerus Portugālē, lai sazinātos un izstrādātu ar viņiem projektu kopīgi. Projektu mērķi sasniegtu ar vairākām kopīgām izstrādātām aktivitātēm, iepazīstināt portugāļus ar latviešu kulturēdieniem, pastāstīt cilvēkiem, ka arī paši spēj pilsētas vidē audzēt veselīgus dārzeņus un doties uz vietējiem pārtikas produktu ražotājiem – iepazīties ar viņu ikdienu.”

10.klases skolnieks Māris Kalniņš