Mirklī, kad dabā viss plaukst, zaļo un smaržo, arī skolēniem ir jādod iespēja doties dabā un baudīt. Zinām, ka mācoties attālināti lielākā dienas daļa jāpavada pie dažādām viedierīcēm, bet 1.b klases skolēni mācās dabas baudīšanu un tehnoloģiju lietošanu apvienot. Skolēni sociālās zinības stundas ietvarā devās pastaigā ar foto orientēšanās elementiem. Skolēni pastaigā  varēja doties vienatnē, bet lielākā daļa devās kopā ar ģimeni. Pastaigas uzdevums bija atrast un nofotografēt konkrētas lietas, piemēram, ziedošu puķu dobi, kukainīti, lielu akmeni, ceļa zīmi, mākoni, žogu, dzīvnieku,  māju numura vai nosaukuma zīmi, ziedošu koku un šūpoles. Cik skaista mums apkārt ir daba, ko ikdienas skrējienā nemaz nepamanām.  Ieskatieties foto kolāžās arī Jūs un dodieties pastaigā. Lai visiem saulainas pēdējās mācību gada dienas.

Skolotāja Z.Eglīte

Vairāk foto ŠEIT!