Vairāk šeit: www.adre.se/ituzvaretaji

Raganiešiem 2.vieta Baltijas mēroga IT konkursā

Trīs Krimuldas vidusskolas audzēkņi guvuši lieliskus panākumus Baltijas mēroga informācijas tehnoloģiju konkursā skolēniem Ventspils IT challenge 2020, kurā šogad piedalījās 280 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Mūsējo komanda RAGANS TRIO, kurā darbojās 3.a klases audzēknis Kristofers Dabrelis Vēvers un 2.a klases skolēni Kārlis Liepiņš un Jānis Vimba, vispirms ar pašu uzfilmēto video «Kā bojājas zobi» iekļuva starp 10 labākajām komandām 1.-3. klašu grupā un izcīnīja tiesības startēt finālā.

26.novembrī tiešsaistē zēni stundu ilgā viktorīnā atbildēja uz 46 āķīgiem jautājumiem par dabaszinātnēm un informātiku. Pēc tam viņi divās stundās pašu spēkiem nofilmēja un samontēja video par globālo sasilšanu, atjautīgi izmantojot globusu, īstu ledu un lego klucīšus. Bērnu darbošanos caur kamerām visu laiku uzraudzīja žūrija.

Abos uzdevumos kopā RAGANAS TRIO ieguva otro lielāko punktu summu un tika godināti 27.novembra tiešsaistes apbalvošanas pasākumā kā 1.-3. klašu grupas sudraba godalgas ieguvēji. Apsveicam!

Video «Kā bojājas zobi»: https://www.youtube.com/watch?v=hGkESR-zxL4

Kristofera Dabreļa Vēvera tēvs Jānis Vēvers

Paldies vecākiem par līdzdarbošanos!