Krimuldas vidusskola, reģistrācijas Nr.4313901119, aicina darbā  sākumskolas un pagarinātās dienas grupas skolotāju uz noteiktu laiku ar 2022.gada 1.septembri.

Prasības:

 • Izglītības atbilstība un profesionālā pilnveide atbilstoši 11.09.2018. Ministru kabineta noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām;
 • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes.

Pienākumi:

 • īstenot pamatizglītības programmu 2.klasē;
 • veikt klases audzinātājas un pagarinātās dienas grupas pedagoga pienākumus;
 • nodrošināt kvalitatīvu izglītošanās procesu;
 • veidot pozitīvu saskarsmi ar izglītojamajiem, vecākiem, skolas pedagogiem un darbiniekiem;
 • piedalīties iestādes aktivitātēs un pasākumos;
 • pašvērtējuma prasmes;
 • valsts valodas prasme augstākajā līmenī.

Nodrošinām:

 • stabilus ienākumus;
 • darbu draudzīgā kolektīvā;
 • sociālās garantijas
 • atalgojumu EUR 1075,00 par likmi pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikšanās termiņš un kārtība:

Pieteikumus (CV un Motivācijas vēstule) nosūtīt uz e-pasta adresi krimuldasvsk@sigulda.lv vai iesniegt personīgi, iepriekš pierakstoties, Krimuldas vidusskolas kancelejā (Skolas iela 11, Ragana, Krimuldas pagasts, Siguldas novads, tālr. 27744035)

Krimuldas vidusskola apstrādās Jūsu iesniegto informāciju (t.sk. personas datus) augstāk norādītā pasākuma norises nodrošināšanai. Tā tiks uzglabāta 3 mēnešus pēc norises veikšanas. Ar sīkāku savu tiesību aprakstu saistībā ar personas datu apstrādi Jūs varat iepazīties www.krimuldasskola.lv