Apsveicam 1.b klasi ar iegūto 3.vietu konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā”.

16.janvārī Krimuldas vidusskolas 1.a klase startēja ar nosaukumu “Pūcītes” un 1.b klase– ar nosaukumu “Ugunsbumbas” devās uz Siguldu, lai piedalītos konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā”. Konkurss norisinās jau 6.sezonu!

Konkursa mērķis ir veicināt basketbola popularitāti bērnu vidū, motivējot sportiski aktīvam dzīvesveidam.

Kopā Siguldas pusfināla posmā piedalījās 18 klases, kuras aktīvi cīnījās 9 dažādās un interesantās stafetēs ar basketbola elementiem. (pavisam 8 posmi visā Latvijā)

Krimuldas vidusskolas “Ugunsbumbas” ieguva Hanzas maiznīcas simpātiju balvu un iekļuva finālā, kas notiks 14.februārī Salaspilī.

Paldies sporta skolotājai Lizai Civiļovai un klases audzinātājām Inesei Rupeikai un Evijai Treijai!

Sagatavoja 1.b klases audzinātāja Evija Treija

Konkursa foto …